Shell-tankstation ‘Verbakel’ in Helmond verder in netwerk van Tamoil

Shell-tankstation ‘Verbakel’ in Helmond verder in netwerk Tamoil

Shell-tankstation 'Verbakel' in Helmond is toegevoegd aan het coco-netwerk van Tamoil Nederland. Foto: Shell, 2023

Shell-tankstation ‘Verbakel’ aan de Mierloseweg in het Brabantse Helmond maakt vanaf donderdag onderdeel uit van het netwerk van Tamoil Nederland. Het tankstation op steenworp afstand van de N270 heeft zich tevens aangesloten bij inkooporganisatie GemaQ.

‘Na een aantal intensieve dagen hebben we Shell Helmond toegevoegd aan ons coco-netwerk’, zo laat clustermanager Gerwin de Ronde van Tamoil Nederland weten. Het Shell-tankstation in Helmond geldt in de wijde omgeving als een echte servicelocatie met een bemande shop met toiletgelegenheid en overdekte autowashal. In de shop zijn onder meer broodjes, verse koffie, warme snacks en kadoartikelen verkrijgbaar. Op het voorterrein biedt Shell Helmond drie pompeilanden met zes opstelplaatsen waar Euro95, Euro98, diesel, V-Power Diesel en LPG kan worden getankt. Verdergaand in het netwerk van Tamoil Nederland, heeft de tanklocatie zich aangesloten bij GemaQ. De coöperatieve retail-inkooporganisatie helpt ondernemers om te excelleren binnen hun lokaliteit, wat volgens GemaQ resulteert in topkwaliteit klantbediening, assortiment, dienstverlening en faciliteiten. ‘Er komen binnenkort nog meer verrassingen in deze shop en ons team heeft er zin in’, zo kijkt De Ronde alvast vooruit.

Tamoil

Tamoil is meer dan 70 jaar actief op de Nederlandse brandstofmarkt, vanaf 1993 onder de naam Tamoil. In Nederland telt het bedrijf momenteel 225 tankstations waarbij het de komende jaren wil doorgroeien naar 300 locaties. Tamoil Nederland is onderdeel van de Oilinvest Groep, een Europees olieconcern met tankstations in Italië, Duitsland, Zwitserland, Spanje en Nederland. Naast het merk Tamoil exploiteert het bedrijf ook meer dan dertig Shell-stations. Deze activiteiten zijn ondergebracht in B.V. Exploitatiemaatschappij BZL.

Lees meer:

Auteur: Paul Blonk

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Shell-tankstation ‘Verbakel’ in Helmond verder in netwerk Tamoil | TankPro.nl
Shell-tankstation ‘Verbakel’ in Helmond verder in netwerk van Tamoil

Shell-tankstation ‘Verbakel’ in Helmond verder in netwerk Tamoil

Shell-tankstation 'Verbakel' in Helmond is toegevoegd aan het coco-netwerk van Tamoil Nederland. Foto: Shell, 2023

Shell-tankstation ‘Verbakel’ aan de Mierloseweg in het Brabantse Helmond maakt vanaf donderdag onderdeel uit van het netwerk van Tamoil Nederland. Het tankstation op steenworp afstand van de N270 heeft zich tevens aangesloten bij inkooporganisatie GemaQ.

‘Na een aantal intensieve dagen hebben we Shell Helmond toegevoegd aan ons coco-netwerk’, zo laat clustermanager Gerwin de Ronde van Tamoil Nederland weten. Het Shell-tankstation in Helmond geldt in de wijde omgeving als een echte servicelocatie met een bemande shop met toiletgelegenheid en overdekte autowashal. In de shop zijn onder meer broodjes, verse koffie, warme snacks en kadoartikelen verkrijgbaar. Op het voorterrein biedt Shell Helmond drie pompeilanden met zes opstelplaatsen waar Euro95, Euro98, diesel, V-Power Diesel en LPG kan worden getankt. Verdergaand in het netwerk van Tamoil Nederland, heeft de tanklocatie zich aangesloten bij GemaQ. De coöperatieve retail-inkooporganisatie helpt ondernemers om te excelleren binnen hun lokaliteit, wat volgens GemaQ resulteert in topkwaliteit klantbediening, assortiment, dienstverlening en faciliteiten. ‘Er komen binnenkort nog meer verrassingen in deze shop en ons team heeft er zin in’, zo kijkt De Ronde alvast vooruit.

Tamoil

Tamoil is meer dan 70 jaar actief op de Nederlandse brandstofmarkt, vanaf 1993 onder de naam Tamoil. In Nederland telt het bedrijf momenteel 225 tankstations waarbij het de komende jaren wil doorgroeien naar 300 locaties. Tamoil Nederland is onderdeel van de Oilinvest Groep, een Europees olieconcern met tankstations in Italië, Duitsland, Zwitserland, Spanje en Nederland. Naast het merk Tamoil exploiteert het bedrijf ook meer dan dertig Shell-stations. Deze activiteiten zijn ondergebracht in B.V. Exploitatiemaatschappij BZL.

Lees meer:

Auteur: Paul Blonk

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.