Het Shell-tankstation van ondernemer Ewout Klok aan de Schutstraat in Hoogeveen is officieel overgedragen aan De Haan Minerale Oliën. Per 1 oktober 2023 maken het tankstation met de Lekker bij Klok bakery en Klok Carwash onderdeel uit van het netwerk van het bedrijf uit Oosterhout.
'vertrouwde team blijft'

Shell Klok Hoogeveen officieel over naar De Haan: ‘Naar mooie toekomst’

Na vanaf 1963 door de familie Klok te zijn gerund, gaat Shell Klok in Hoogeveen nu officieel verder in het netwerk van De Haan Minerale Oliën. Foto: De Haan, 2023

Het Shell-tankstation van ondernemer Ewout Klok aan de Schutstraat in Hoogeveen is officieel overgedragen aan De Haan Minerale Oliën. Per 1 oktober 2023 maken het tankstation met de Lekker bij Klok bakery en Klok Carwash onderdeel uit van het netwerk van het bedrijf uit Oosterhout.

‘De naam Klok is natuurlijk een begrip en blijven wij daarom ook voeren. Het vertrouwde team blijft op locatie en dat vinden wij erg fijn’, zo schrijft De Haan op LinkedIn. Het bedrijf bedankt Ewout en Diet Klok hartelijk voor het vertrouwen en sluit vervolgens af met ‘Op naar een mooie toekomst!’ Ondernemer en eigenaar Ewout Klok (56) verhuurt per 1 oktober 2023 het tankstation en de wasstraat officieel aan De Haan. Eind juli, toen het nieuws naar buiten kwam, was dit een grote verrassing alleen al doordat de tank-, was- en sinds een paar jaar ook snellaadlocatie sinds 1963 door de familie Klok wordt gerund.

Filosofie

“Ik ben nu 56 en dan kom je op een leeftijd waarbij je tegen jezelf zegt: hoe lang gaan we dit nog doen en wat wil ik nog?”, zo zei Klok afgelopen juli tegen TankPro. “We stonden aan de vooravond van een nieuw contract voor vijf jaar en dat is altijd een belangrijk moment om goed naar de toekomst te kijken. Want hoe gaan we de komende jaren in? Onze zoon Ronald heeft een prachtige functie bij Pandriks Bake-Off in Meppel en dochter Suzanne doet in Amsterdam de marketing voor 3WO. Beiden hebben aangegeven het bedrijf niet te willen overnemen. Daarom hebben we besloten dat per 1 oktober ons bedrijf wordt opgenomen in het bestand van De Haan Minerale Oliën. Zij passen naar ons inzicht het beste bij onze filosofie. De Haan gun ik de tijden die komen gaan”, aldus Klok.

Medewerkers

De belangrijkste reden om het tankstation en de wasstraat onder te brengen bij De Haan Minerale Oliën, was volgens Klok dat de medewerkers op dezelfde voet en volgens dezelfde afspraken door konden gaan zoals ze gewend zijn. “De medewerkers staan bij mij voorop”, zegt Klok. “Dat was dus ook een heel belangrijk onderdeel in de gesprekken met De Haan. Let wel: ik heb mensen die al 28 jaar bij ons werken, dus daar wil je goede afspraken voor maken. Belangrijk voor ons was dat er rekening werd gehouden met ons team en onze Klok-signatuur. We hebben met z’n allen iets neergezet dat veel waarde vertegenwoordigt. Ik vind het dan ook fantastisch dat de medewerkers mij de gelegenheid geven dit te kunnen doen. Dat ik stop en zij verder gaan onder de vleugels van De Haan. Vanaf het eerste contact met De Haan voelde het goed”, aldus Klok.

BETA

Ewout Klok neemt ook per 1 juni 2024 afscheid van zijn functie als voorzitter van de BETA. “De komende tien maanden ga ik me inzetten om de transitie van de BETA tot een goed einde te brengen”, aldus Klok. “Onze branche is in ontwikkeling. Het bestuur is er volop mee bezig de vereniging klaar te stomen voor de nieuwe, moderne tijd. Ons ledenbestand verandert namelijk snel. In vergelijking met onze beginjaren neemt het ledenaantal af, maar neemt het aantal tankstations juist toe. Kortom: onze leden krijgen steeds meer tankstations in hun bestand door huur en aankoop van standalone tankstations of kleinere ketens. De balans is helemaal veranderd. Het is deze transitie waarvoor ik me zal inzetten tot 1 juni volgend jaar”, aldus Klok.

Lees ook:

Auteur: Paul Blonk

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Shell Klok Hoogeveen officieel over naar De Haan: ‘Naar mooie toekomst’ | TankPro.nl
Het Shell-tankstation van ondernemer Ewout Klok aan de Schutstraat in Hoogeveen is officieel overgedragen aan De Haan Minerale Oliën. Per 1 oktober 2023 maken het tankstation met de Lekker bij Klok bakery en Klok Carwash onderdeel uit van het netwerk van het bedrijf uit Oosterhout.
'vertrouwde team blijft'

Shell Klok Hoogeveen officieel over naar De Haan: ‘Naar mooie toekomst’

Na vanaf 1963 door de familie Klok te zijn gerund, gaat Shell Klok in Hoogeveen nu officieel verder in het netwerk van De Haan Minerale Oliën. Foto: De Haan, 2023

Het Shell-tankstation van ondernemer Ewout Klok aan de Schutstraat in Hoogeveen is officieel overgedragen aan De Haan Minerale Oliën. Per 1 oktober 2023 maken het tankstation met de Lekker bij Klok bakery en Klok Carwash onderdeel uit van het netwerk van het bedrijf uit Oosterhout.

‘De naam Klok is natuurlijk een begrip en blijven wij daarom ook voeren. Het vertrouwde team blijft op locatie en dat vinden wij erg fijn’, zo schrijft De Haan op LinkedIn. Het bedrijf bedankt Ewout en Diet Klok hartelijk voor het vertrouwen en sluit vervolgens af met ‘Op naar een mooie toekomst!’ Ondernemer en eigenaar Ewout Klok (56) verhuurt per 1 oktober 2023 het tankstation en de wasstraat officieel aan De Haan. Eind juli, toen het nieuws naar buiten kwam, was dit een grote verrassing alleen al doordat de tank-, was- en sinds een paar jaar ook snellaadlocatie sinds 1963 door de familie Klok wordt gerund.

Filosofie

“Ik ben nu 56 en dan kom je op een leeftijd waarbij je tegen jezelf zegt: hoe lang gaan we dit nog doen en wat wil ik nog?”, zo zei Klok afgelopen juli tegen TankPro. “We stonden aan de vooravond van een nieuw contract voor vijf jaar en dat is altijd een belangrijk moment om goed naar de toekomst te kijken. Want hoe gaan we de komende jaren in? Onze zoon Ronald heeft een prachtige functie bij Pandriks Bake-Off in Meppel en dochter Suzanne doet in Amsterdam de marketing voor 3WO. Beiden hebben aangegeven het bedrijf niet te willen overnemen. Daarom hebben we besloten dat per 1 oktober ons bedrijf wordt opgenomen in het bestand van De Haan Minerale Oliën. Zij passen naar ons inzicht het beste bij onze filosofie. De Haan gun ik de tijden die komen gaan”, aldus Klok.

Medewerkers

De belangrijkste reden om het tankstation en de wasstraat onder te brengen bij De Haan Minerale Oliën, was volgens Klok dat de medewerkers op dezelfde voet en volgens dezelfde afspraken door konden gaan zoals ze gewend zijn. “De medewerkers staan bij mij voorop”, zegt Klok. “Dat was dus ook een heel belangrijk onderdeel in de gesprekken met De Haan. Let wel: ik heb mensen die al 28 jaar bij ons werken, dus daar wil je goede afspraken voor maken. Belangrijk voor ons was dat er rekening werd gehouden met ons team en onze Klok-signatuur. We hebben met z’n allen iets neergezet dat veel waarde vertegenwoordigt. Ik vind het dan ook fantastisch dat de medewerkers mij de gelegenheid geven dit te kunnen doen. Dat ik stop en zij verder gaan onder de vleugels van De Haan. Vanaf het eerste contact met De Haan voelde het goed”, aldus Klok.

BETA

Ewout Klok neemt ook per 1 juni 2024 afscheid van zijn functie als voorzitter van de BETA. “De komende tien maanden ga ik me inzetten om de transitie van de BETA tot een goed einde te brengen”, aldus Klok. “Onze branche is in ontwikkeling. Het bestuur is er volop mee bezig de vereniging klaar te stomen voor de nieuwe, moderne tijd. Ons ledenbestand verandert namelijk snel. In vergelijking met onze beginjaren neemt het ledenaantal af, maar neemt het aantal tankstations juist toe. Kortom: onze leden krijgen steeds meer tankstations in hun bestand door huur en aankoop van standalone tankstations of kleinere ketens. De balans is helemaal veranderd. Het is deze transitie waarvoor ik me zal inzetten tot 1 juni volgend jaar”, aldus Klok.

Lees ook:

Auteur: Paul Blonk

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.