SWO de Splinter en Schakel gaan verder als één organisatie

SWO de Splinter en Schakel gaan per 1 juli verder als één organisatie. Ze hebben een overeenstemming bereikt over de volledige integratie van Schakel in SWO de Splinter. Hiermee hopen de twee partijen onder meer op een grotere gezamenlijke inkoopkracht. 

SWO de Splinter, de coöperatie van en voor zelfstandige tankstationondernemers, moet met deze samenvoeging ‘een grote aanzuigende werking hebben op otentiële leden die zich bij een collectief willen aansluiten. Verdere
groei in de nabije toekomst wordt ook zeker niet uitgesloten’, aldus beide organisaties.

Onafhankelijkheid

Naast een grotere inkoopkracht bundelen de twee partijen ook hun krachten op het gebied van category management, shopinrichting en winkeloperatie. Rob van Herpen, voorzitter van SWO de Splinter: “Om in de huidige Petrol-markt de onafhankelijkheid van onze leden te kunnen waarborgen is groei onontbeerlijk. Wij zijn erg blij met deze stap en zien, in het jaar dat SWO de Splinter zijn 10-jarig bestaan viert, de toekomst voor de komende 10 jaar dan ook met groot vertrouwen tegemoet.”

Volgens Carlo Sieben, directeur Schakel, levert de samenwerking ‘alleen maar voordelen op’. “De professionele category management organisatie van SWO de Splinter gecombineerd met de kennis van Schakel over shop-management vullen elkaar uitstekend aan. We gaan nu met maatwerk de individuele shops analyseren en adviseren. Beter inspelen op de behoefte van de lokale klant met als resultaat een hoger rendement met een smaller assortiment. Zo zal de toegevoegde waarde van het Splinter-lidmaatschap nog groter worden.”

Rendementsverbetering

SWO de Splinter is een Full Service Retail coöperatie die zich focust op rendementsverbetering voor zelfstandige tankstation ondernemers. De organisatie richt zich met name op het maken van inkoopafspraken voor shopproducten. Verder faciliteert SWO de Splinter shop-promoties, category management, spaarprogramma’s voor klanten en gaat mantelovereenkomsten aan met dienstverleners.

Lees ook: Rob van Herpen nieuwe voorzitter van SWO de Splinter

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Maak gebruik van de exclusieve aanbieding

Bekijk de aanbieding

Onderwerpen: ,

Auteur: Nadine Kieboom

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

SWO de Splinter en Schakel gaan verder als één organisatie | TankPro.nl

SWO de Splinter en Schakel gaan verder als één organisatie

SWO de Splinter en Schakel gaan per 1 juli verder als één organisatie. Ze hebben een overeenstemming bereikt over de volledige integratie van Schakel in SWO de Splinter. Hiermee hopen de twee partijen onder meer op een grotere gezamenlijke inkoopkracht. 

SWO de Splinter, de coöperatie van en voor zelfstandige tankstationondernemers, moet met deze samenvoeging ‘een grote aanzuigende werking hebben op otentiële leden die zich bij een collectief willen aansluiten. Verdere
groei in de nabije toekomst wordt ook zeker niet uitgesloten’, aldus beide organisaties.

Onafhankelijkheid

Naast een grotere inkoopkracht bundelen de twee partijen ook hun krachten op het gebied van category management, shopinrichting en winkeloperatie. Rob van Herpen, voorzitter van SWO de Splinter: “Om in de huidige Petrol-markt de onafhankelijkheid van onze leden te kunnen waarborgen is groei onontbeerlijk. Wij zijn erg blij met deze stap en zien, in het jaar dat SWO de Splinter zijn 10-jarig bestaan viert, de toekomst voor de komende 10 jaar dan ook met groot vertrouwen tegemoet.”

Volgens Carlo Sieben, directeur Schakel, levert de samenwerking ‘alleen maar voordelen op’. “De professionele category management organisatie van SWO de Splinter gecombineerd met de kennis van Schakel over shop-management vullen elkaar uitstekend aan. We gaan nu met maatwerk de individuele shops analyseren en adviseren. Beter inspelen op de behoefte van de lokale klant met als resultaat een hoger rendement met een smaller assortiment. Zo zal de toegevoegde waarde van het Splinter-lidmaatschap nog groter worden.”

Rendementsverbetering

SWO de Splinter is een Full Service Retail coöperatie die zich focust op rendementsverbetering voor zelfstandige tankstation ondernemers. De organisatie richt zich met name op het maken van inkoopafspraken voor shopproducten. Verder faciliteert SWO de Splinter shop-promoties, category management, spaarprogramma’s voor klanten en gaat mantelovereenkomsten aan met dienstverleners.

Lees ook: Rob van Herpen nieuwe voorzitter van SWO de Splinter

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Maak gebruik van de exclusieve aanbieding

Bekijk de aanbieding

Onderwerpen: ,

Auteur: Nadine Kieboom

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.