Mesa Coatings van de partij op Car Wash Show Europe

Mesa Coatings is komende woensdag en donderdag te vinden op de beursvloer van Car Wash Show Europe. Het vloerenbedrijf uit het Brabantse Bladel demonstreert in de Kromhouthal in Amsterdam de vloersystemen en er worden internationale projecten uitgelicht. Ook komen de verschillende samenwerkingsverbanden die het team van Mesa Coatings sloot met wasgelegenheden en tankstations aan bod.

Wettelijke eisen op het gebied van milieuwetgeving en veiligheid worden steeds strenger. Met de steeds grotere nadruk op duurzaamheid zullen deze wetten aangescherpt worden. Mesa Coatings is zich daarvan bewust, zegt accountmanager Jan-Peter van Eeden: “Ons team houdt de eisen op het vlak van milieuwetgeving nauwlettend in de gaten. We beschikken altijd over alle vereiste certificaten en documenten op dit gebied. Dit doen we in samenspraak met onze leveranciers. Ook zij moeten aan bepaalde voorwaarden voldoen uiteraard. Door samen te werken blijven we altijd up to date, zodat we aan alle regels en wetten voldoen.”

De vloersystemen zijn vloeistofdicht en tegen chemicaliën bestand. Daarnaast kenmerken de vloeren zich door de antisliplaag. Behalve de plaatsing van compleet nieuwe vloeren, kan Mesa Coatings ook herstelwerkzaamheden uitvoeren. “We raden het Mesa Fast vloersysteem aan voor plaatsing op pompeilanden en wasboxen. Dat systeem heeft zijn werking allang bewezen en is in honderden wasgelegenheden geplaatst. Als een klant meer wil weten over de ondergrond, kunnen we daarbij helpen. We kunnen als de klant dat wil partijen inschakelen die hen kunnen helpen. Wij kunnen hen het zoekwerk uit handen nemen”, besluit Van Eeden.

Antislip

Ondernemers die hun wagenpark zelf wassen, tankstationhouders met een carwash en eigenaren van wasboxen doen er verstandig aan goed na te denken over de inrichting van hun wasplek. Mesa Coatings kan naadloze, chemisch bestendige vloer- en wandcoatings plaatsen. Deze systemen zijn slijt- en krasbestendig en zijn leverbaar in verschillende RAL-kleuren. “De plaatsing van een wandcoating en een antislip vloer is erg belangrijk. Dat geldt ook voor wasstraten voor vrachtwagens van transportbedrijven. Ook deze truckwashes hebben baat bij een veilige, gripvaste vloer”, stelt Van Eeden.

Het bedrijf uit Bladel zoekt graag de samenwerking op. In het verleden werkte het team van Mesa Coatings onder meer samen met carwashbedrijven als EenzetCarwash, Christ, Dico, WashTec en DiBO en TSG . Ook werden de handen ineen geslagen met Vi-Tech, Interclean Benelux, Wasplein, Washnet, Prowash, Savona, Baptista en Fuel Sys en Bouwimpex. De Brabantse onderneming is een graag geziene gast in talloze, Nederlandse wasgelegenheden. Ook in het buitenland doet het bedrijf er alles aan om de naamsbekendheid te vergroten. Zo werden er door Mesa Coatings onder meer wasstraten in België, Duitsland en Frankrijk geplaatst. Het bedrijf installeerde recentelijk ook de vloeren van wasboxen in onder andere Bochum , Heinsberg en Ravels.

Verschillende partijen

Ook bij tankstations is Mesa Coatings een bekend gezicht. Het bedrijf heeft vloeren voor verschillende partijen gelegd waaronder bij stations van Total, Shell, BP, Esso, Lukoil, Gulf en Berkman. Ook vloeren van de shops en tankeilanden kunnen onder handen genomen worden door het team van Mesa Coatings.

Zorg ervoor dat je deze editie niet mist en op de hoogte blijft van de laatste ontwikkelingen uit het vakgebied. Tickets voor de Car Wash Show Europezijn verkrijgbaar via deze link.

Auteur: Frank van de Ven

Frank van de Ven is journalist voor vakblad CarwashPro. Daarnaast schrijft hij regelmatig voor vakblad TankPro.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Mesa Coatings van de partij op Car Wash Show Europe | TankPro.nl

Mesa Coatings van de partij op Car Wash Show Europe

Mesa Coatings is komende woensdag en donderdag te vinden op de beursvloer van Car Wash Show Europe. Het vloerenbedrijf uit het Brabantse Bladel demonstreert in de Kromhouthal in Amsterdam de vloersystemen en er worden internationale projecten uitgelicht. Ook komen de verschillende samenwerkingsverbanden die het team van Mesa Coatings sloot met wasgelegenheden en tankstations aan bod.

Wettelijke eisen op het gebied van milieuwetgeving en veiligheid worden steeds strenger. Met de steeds grotere nadruk op duurzaamheid zullen deze wetten aangescherpt worden. Mesa Coatings is zich daarvan bewust, zegt accountmanager Jan-Peter van Eeden: “Ons team houdt de eisen op het vlak van milieuwetgeving nauwlettend in de gaten. We beschikken altijd over alle vereiste certificaten en documenten op dit gebied. Dit doen we in samenspraak met onze leveranciers. Ook zij moeten aan bepaalde voorwaarden voldoen uiteraard. Door samen te werken blijven we altijd up to date, zodat we aan alle regels en wetten voldoen.”

De vloersystemen zijn vloeistofdicht en tegen chemicaliën bestand. Daarnaast kenmerken de vloeren zich door de antisliplaag. Behalve de plaatsing van compleet nieuwe vloeren, kan Mesa Coatings ook herstelwerkzaamheden uitvoeren. “We raden het Mesa Fast vloersysteem aan voor plaatsing op pompeilanden en wasboxen. Dat systeem heeft zijn werking allang bewezen en is in honderden wasgelegenheden geplaatst. Als een klant meer wil weten over de ondergrond, kunnen we daarbij helpen. We kunnen als de klant dat wil partijen inschakelen die hen kunnen helpen. Wij kunnen hen het zoekwerk uit handen nemen”, besluit Van Eeden.

Antislip

Ondernemers die hun wagenpark zelf wassen, tankstationhouders met een carwash en eigenaren van wasboxen doen er verstandig aan goed na te denken over de inrichting van hun wasplek. Mesa Coatings kan naadloze, chemisch bestendige vloer- en wandcoatings plaatsen. Deze systemen zijn slijt- en krasbestendig en zijn leverbaar in verschillende RAL-kleuren. “De plaatsing van een wandcoating en een antislip vloer is erg belangrijk. Dat geldt ook voor wasstraten voor vrachtwagens van transportbedrijven. Ook deze truckwashes hebben baat bij een veilige, gripvaste vloer”, stelt Van Eeden.

Het bedrijf uit Bladel zoekt graag de samenwerking op. In het verleden werkte het team van Mesa Coatings onder meer samen met carwashbedrijven als EenzetCarwash, Christ, Dico, WashTec en DiBO en TSG . Ook werden de handen ineen geslagen met Vi-Tech, Interclean Benelux, Wasplein, Washnet, Prowash, Savona, Baptista en Fuel Sys en Bouwimpex. De Brabantse onderneming is een graag geziene gast in talloze, Nederlandse wasgelegenheden. Ook in het buitenland doet het bedrijf er alles aan om de naamsbekendheid te vergroten. Zo werden er door Mesa Coatings onder meer wasstraten in België, Duitsland en Frankrijk geplaatst. Het bedrijf installeerde recentelijk ook de vloeren van wasboxen in onder andere Bochum , Heinsberg en Ravels.

Verschillende partijen

Ook bij tankstations is Mesa Coatings een bekend gezicht. Het bedrijf heeft vloeren voor verschillende partijen gelegd waaronder bij stations van Total, Shell, BP, Esso, Lukoil, Gulf en Berkman. Ook vloeren van de shops en tankeilanden kunnen onder handen genomen worden door het team van Mesa Coatings.

Zorg ervoor dat je deze editie niet mist en op de hoogte blijft van de laatste ontwikkelingen uit het vakgebied. Tickets voor de Car Wash Show Europezijn verkrijgbaar via deze link.

Auteur: Frank van de Ven

Frank van de Ven is journalist voor vakblad CarwashPro. Daarnaast schrijft hij regelmatig voor vakblad TankPro.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.