carwash, washtec, wasstraat

Bovag komt met tweede uitgave van WinterWasWeken

Branchevereniging Bovag wil voor de tweede keer het autowassen in de wintermaanden promoten met de WinterWasWeken. Gedurende de hele winter kunnen leden van Bovag Autowasbedrijven met behulp van actie- en promotiemateriaal de winterwasbeurt bij de consument onder de aandacht brengen.

Zodra het begint te dooien, is er vaak meer drukte dan normaal bij de autowasbedrijven. Maar ook als de winter in alle hevigheid losbarst en er veel pekel op de weg ligt, zouden consumenten juist de auto moeten wassen, vertelt branchemanager Jan Bessembinders.

Wasbeurt

“Met name de carrosserie heeft te lijden onder het strooizout dat zich vooral hecht in wielkasten en aan de onderzijde van de auto. Een regelmatige wasbeurt, ook bij vrieskou, helpt om de schadelijke invloed van het zout tegen te gaan. Om consumenten hierop te wijzen én om onze leden een handje te helpen op de momenten dat het wat drukker mag zijn bij de wasbedrijven, organiseren wij de WinterWasWeken.”

Leden ontvangen een actiepakket met daarin strippenkaarten, een voorbeeld van een originele nieuwjaarskaart en een bestelformulier voor extra actiemateriaal. “Ondernemers delen de speciale strippenkaarten uit aan hun klanten en bij iedere wasbeurt stempelen ze een strip af. Na vier wasbeurten stuurt de consument de volle kaart naar Bovag om zo mee te dingen naar een jaar lang gratis autowassen.”

Strippenkaart

De brancheorganisatie stelt ondersteunende persberichten en een websitebanner beschikbaar voor haar leden. Daarnaast kunnen leden extra strippenkaarten en reclamematerialen voor op het wasbedrijf bestellen via de ledenwinkel. De WinterWasWeken lopen tot en met 21 maart. “Vorig jaar stuurden consumenten ons honderden strippenkaarten toe. We hopen dat deze winter weer zo’n succes brengt”, besluit Bessembinders

Auteur: Tom van Gurp

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Bovag komt met tweede uitgave van WinterWasWeken | TankPro.nl
carwash, washtec, wasstraat

Bovag komt met tweede uitgave van WinterWasWeken

Branchevereniging Bovag wil voor de tweede keer het autowassen in de wintermaanden promoten met de WinterWasWeken. Gedurende de hele winter kunnen leden van Bovag Autowasbedrijven met behulp van actie- en promotiemateriaal de winterwasbeurt bij de consument onder de aandacht brengen.

Zodra het begint te dooien, is er vaak meer drukte dan normaal bij de autowasbedrijven. Maar ook als de winter in alle hevigheid losbarst en er veel pekel op de weg ligt, zouden consumenten juist de auto moeten wassen, vertelt branchemanager Jan Bessembinders.

Wasbeurt

“Met name de carrosserie heeft te lijden onder het strooizout dat zich vooral hecht in wielkasten en aan de onderzijde van de auto. Een regelmatige wasbeurt, ook bij vrieskou, helpt om de schadelijke invloed van het zout tegen te gaan. Om consumenten hierop te wijzen én om onze leden een handje te helpen op de momenten dat het wat drukker mag zijn bij de wasbedrijven, organiseren wij de WinterWasWeken.”

Leden ontvangen een actiepakket met daarin strippenkaarten, een voorbeeld van een originele nieuwjaarskaart en een bestelformulier voor extra actiemateriaal. “Ondernemers delen de speciale strippenkaarten uit aan hun klanten en bij iedere wasbeurt stempelen ze een strip af. Na vier wasbeurten stuurt de consument de volle kaart naar Bovag om zo mee te dingen naar een jaar lang gratis autowassen.”

Strippenkaart

De brancheorganisatie stelt ondersteunende persberichten en een websitebanner beschikbaar voor haar leden. Daarnaast kunnen leden extra strippenkaarten en reclamematerialen voor op het wasbedrijf bestellen via de ledenwinkel. De WinterWasWeken lopen tot en met 21 maart. “Vorig jaar stuurden consumenten ons honderden strippenkaarten toe. We hopen dat deze winter weer zo’n succes brengt”, besluit Bessembinders

Auteur: Tom van Gurp

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.