carwash, washtec, roll-over, wasstraat

BOVAG Autowasbedrijven worden opgenomen in TomTom

BOVAG werkt met TomTom aan opname van de BOVAG Autowasbedrijven in alle navigatieapparatuur van TomTom. Dus niet alleen in de auto, maar ook in de losse apparatuur en in alle mobiele oplossingen van TomTom. De samenwerking met TomTom is een gratis proef, waarbij BOVAG Autowasbedrijven als eerste afdeling binnen BOVAG het spits mag afbijten.

Bij gebleken succes sluit de rest van BOVAG aan. De proef met TomTom duurt een half jaar, daarna evalueert BOVAG of de samenwerking met TomTom wordt voortgezet en tegen welke kosten. Voor de autowasbedrijven is deelname nu helemaal gratis.

Autowasbedrijf

“Zoekt een consument in zijn TomTom naar een autowasbedrijf, dan staan al onze deelnemende leden er voortaan correct en met BOVAG-logo in vermeld”, legt afdelingsmanager Jan Bessembinders van BOVAG Autowasbedrijven uit.

“Maar dat is niet het enige: ook zal TomTom op maandbasis aan onze leden rapporteren vanuit welk punt in Nederland klanten naar het bedrijf toe navigeren. Leden van BOVAG Autowasbedrijven weten straks dus exact waar de klanten vandaan komen die de TomTom-navigatie gebruiken. Daar kunnen zij hun marketingactiviteiten op afstemmen.”

Ondernemers die ook mee willen doen, kunnen contact opnemen met BOVAG.

Auteur: Bart Pals

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

BOVAG Autowasbedrijven worden opgenomen in TomTom | TankPro.nl
carwash, washtec, roll-over, wasstraat

BOVAG Autowasbedrijven worden opgenomen in TomTom

BOVAG werkt met TomTom aan opname van de BOVAG Autowasbedrijven in alle navigatieapparatuur van TomTom. Dus niet alleen in de auto, maar ook in de losse apparatuur en in alle mobiele oplossingen van TomTom. De samenwerking met TomTom is een gratis proef, waarbij BOVAG Autowasbedrijven als eerste afdeling binnen BOVAG het spits mag afbijten.

Bij gebleken succes sluit de rest van BOVAG aan. De proef met TomTom duurt een half jaar, daarna evalueert BOVAG of de samenwerking met TomTom wordt voortgezet en tegen welke kosten. Voor de autowasbedrijven is deelname nu helemaal gratis.

Autowasbedrijf

“Zoekt een consument in zijn TomTom naar een autowasbedrijf, dan staan al onze deelnemende leden er voortaan correct en met BOVAG-logo in vermeld”, legt afdelingsmanager Jan Bessembinders van BOVAG Autowasbedrijven uit.

“Maar dat is niet het enige: ook zal TomTom op maandbasis aan onze leden rapporteren vanuit welk punt in Nederland klanten naar het bedrijf toe navigeren. Leden van BOVAG Autowasbedrijven weten straks dus exact waar de klanten vandaan komen die de TomTom-navigatie gebruiken. Daar kunnen zij hun marketingactiviteiten op afstemmen.”

Ondernemers die ook mee willen doen, kunnen contact opnemen met BOVAG.

Auteur: Bart Pals

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.