Orange Charging is dé partner voor laadoplossingen in diverse sectoren. Van zakelijke laadpalen tot grote laadpleinen en snellaadlocaties. Van inventarisatie tot installatie en beheer. Om aan deze vraag te kunnen voldoen, zoeken wij een enthousiaste Technical & Product Manager.
vacature

Orange Charging zoekt enthousiaste Technical & Product Manager

Foto: Orange Charging, 2024

Orange Charging is dé partner voor laadoplossingen in diverse sectoren. Van zakelijke laadpalen tot grote laadpleinen en snellaadlocaties. Van inventarisatie tot installatie en beheer. Om aan deze vraag te kunnen voldoen, zoeken wij een enthousiaste Technical & Product Manager.

Als Technical & Product Manager ben je onderdeel van het technisch team en rapporteer je rechtstreeks aan onze algemeen directeur. Samen met onze Technisch Manager (kantoor NL) en twee Technisch Project Managers (kantoor BE) ben je verantwoordelijk voor alle technische aspecten binnen ons bedrijf. Bij jouw taken en verantwoordelijkheden horen:

Strategische gesprekken: Je duikt in boeiende discussies met onze leveranciers over productproblemen en -ontwikkelingen. Een geweldige kans om jouw technische expertise maximaal in te zetten.

Ontwerpprojecten: Je krijgt de kans om grote (truck)laadlocaties te ontwerpen, inclusief netaansluitingen, batterijen en/of plattegronden. Als je het leuk vindt, zijn er ook mogelijkheden om het projectmanagement op te pakken of een projectmanager te ondersteunen.

Samenwerking met sales: Samen met ons salesteam werk je aan commerciële voorstellen wanneer daar technische kennis voor nodig is. Ook breng je gezamenlijke bezoeken aan klanten, waardoor je de kans krijgt om het technische gezicht van Orange Charging te zijn.

Technische uitdagingen: Van het opzetten van OCPI-verbindingen tot het uitvoeren van testen voor laders en betaalterminals. Geen enkele dag is hetzelfde als je bezig bent met het integreren van nieuwe systemen en het oplossen van complexe storingen.

Feedback en verbeteringen: Jouw stem telt! Geef feedback aan fabrikanten over mogelijke verbeterpunten in laders en onderhoudssoftware. Je krijgt de kans om de producten van morgen vorm te geven.

Training en onderhoud: Als expert binnen ons team geef je technische trainingen aan collega’s en als je dat leuk vindt ook aan klanten. Daarnaast werk je aan het verbeteren van ons onderhoudssysteem.

Op locatie: Soms ben je onderweg naar klantlocaties om complexe storingen op te lossen. Een uitstekende kans om jouw technische vaardigheden in de praktijk te brengen.

Innovatie en optimalisatie: Initieer mogelijkheden om bestaande producten te verbeteren, of het nu gaat om laders, aanrijbeveiligingen of digitale toegangssystemen.

Wat bieden wij?

– Een uitdagende functie in een van de snelst groeiende markten waar je een bijdrage kan leveren aan de verduurzaming van Europa.
– Brede verantwoordelijkheden en daardoor een afwisselende functie
– Een groeiend bedrijf met een ondernemende cultuur waardoor er ruime mogelijkheden zijn om jezelf te kunnen ontwikkelen
– Een team van ervaren technische collega’s
– Een fijne werkomgeving met leuke collega’s
– Een marktconform salaris
– 26 vrije dagen per jaar bij een fulltime dienstverband

Wij zoeken een Technical & Product Manager die:
– Een HBO werk- en denkniveau heeft
– Elektrotechnisch goed is onderlegd
– Communicatieve vaardigheden en analytisch vermogen heeft
– Zelfstandig kan opereren en passie heeft voor producttesten
– Een hands on mentaliteit heeft en bereid is om, als dat een keer nodig is, buiten de reguliere kantooruren te werken om projecten af te ronden en doelen te bereiken

Ervaring in de wereld van laadvoorzieningen of installatiebranche is een pré. Ook de beheersing van de Duitse of Franse taal is een pré.

Ben je naar aanleiding van bovenstaande enthousiast geworden en wil je graag meer weten? Neem dan contact op met Jasper Boogert via +31(0)6 8321 6549 of per mail jasper.boogert@orangecharging.com

Auteur: Paul Blonk

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Orange Charging zoekt enthousiaste Technical & Product Manager | TankPro.nl
Orange Charging is dé partner voor laadoplossingen in diverse sectoren. Van zakelijke laadpalen tot grote laadpleinen en snellaadlocaties. Van inventarisatie tot installatie en beheer. Om aan deze vraag te kunnen voldoen, zoeken wij een enthousiaste Technical & Product Manager.
vacature

Orange Charging zoekt enthousiaste Technical & Product Manager

Foto: Orange Charging, 2024

Orange Charging is dé partner voor laadoplossingen in diverse sectoren. Van zakelijke laadpalen tot grote laadpleinen en snellaadlocaties. Van inventarisatie tot installatie en beheer. Om aan deze vraag te kunnen voldoen, zoeken wij een enthousiaste Technical & Product Manager.

Als Technical & Product Manager ben je onderdeel van het technisch team en rapporteer je rechtstreeks aan onze algemeen directeur. Samen met onze Technisch Manager (kantoor NL) en twee Technisch Project Managers (kantoor BE) ben je verantwoordelijk voor alle technische aspecten binnen ons bedrijf. Bij jouw taken en verantwoordelijkheden horen:

Strategische gesprekken: Je duikt in boeiende discussies met onze leveranciers over productproblemen en -ontwikkelingen. Een geweldige kans om jouw technische expertise maximaal in te zetten.

Ontwerpprojecten: Je krijgt de kans om grote (truck)laadlocaties te ontwerpen, inclusief netaansluitingen, batterijen en/of plattegronden. Als je het leuk vindt, zijn er ook mogelijkheden om het projectmanagement op te pakken of een projectmanager te ondersteunen.

Samenwerking met sales: Samen met ons salesteam werk je aan commerciële voorstellen wanneer daar technische kennis voor nodig is. Ook breng je gezamenlijke bezoeken aan klanten, waardoor je de kans krijgt om het technische gezicht van Orange Charging te zijn.

Technische uitdagingen: Van het opzetten van OCPI-verbindingen tot het uitvoeren van testen voor laders en betaalterminals. Geen enkele dag is hetzelfde als je bezig bent met het integreren van nieuwe systemen en het oplossen van complexe storingen.

Feedback en verbeteringen: Jouw stem telt! Geef feedback aan fabrikanten over mogelijke verbeterpunten in laders en onderhoudssoftware. Je krijgt de kans om de producten van morgen vorm te geven.

Training en onderhoud: Als expert binnen ons team geef je technische trainingen aan collega’s en als je dat leuk vindt ook aan klanten. Daarnaast werk je aan het verbeteren van ons onderhoudssysteem.

Op locatie: Soms ben je onderweg naar klantlocaties om complexe storingen op te lossen. Een uitstekende kans om jouw technische vaardigheden in de praktijk te brengen.

Innovatie en optimalisatie: Initieer mogelijkheden om bestaande producten te verbeteren, of het nu gaat om laders, aanrijbeveiligingen of digitale toegangssystemen.

Wat bieden wij?

– Een uitdagende functie in een van de snelst groeiende markten waar je een bijdrage kan leveren aan de verduurzaming van Europa.
– Brede verantwoordelijkheden en daardoor een afwisselende functie
– Een groeiend bedrijf met een ondernemende cultuur waardoor er ruime mogelijkheden zijn om jezelf te kunnen ontwikkelen
– Een team van ervaren technische collega’s
– Een fijne werkomgeving met leuke collega’s
– Een marktconform salaris
– 26 vrije dagen per jaar bij een fulltime dienstverband

Wij zoeken een Technical & Product Manager die:
– Een HBO werk- en denkniveau heeft
– Elektrotechnisch goed is onderlegd
– Communicatieve vaardigheden en analytisch vermogen heeft
– Zelfstandig kan opereren en passie heeft voor producttesten
– Een hands on mentaliteit heeft en bereid is om, als dat een keer nodig is, buiten de reguliere kantooruren te werken om projecten af te ronden en doelen te bereiken

Ervaring in de wereld van laadvoorzieningen of installatiebranche is een pré. Ook de beheersing van de Duitse of Franse taal is een pré.

Ben je naar aanleiding van bovenstaande enthousiast geworden en wil je graag meer weten? Neem dan contact op met Jasper Boogert via +31(0)6 8321 6549 of per mail jasper.boogert@orangecharging.com

Auteur: Paul Blonk

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.