Clemens van hulten nieuwe voorzitter BOVAG Tankstations

Tijdens de jaarvergadering van BOVAG Tankstations is Clemens van Hulten benoemd tot voorzitter van BOVAG Tankstations. Hij volgt Markus van Kleef op, die na twaalf jaar afscheid neemt van het bestuur van de vereniging.

Clemens van Hulten is geen onbekende in de tankstationwereld: als eigenaar van twee tankstations (waaronder het bekende ‘De Lucht’ aan de A2 bij Zaltbommel) kent hij met 34 jaar tankstation-ervaring de branche als zijn broekzak.

Uitdaging

Daarnaast heeft Van Hulten inmiddels zes jaar bestuurservaring binnen BOVAG Tankstations als penningmeester en vice-voorzitter. Van Hulten: ‘Ik zie het als een mooie uitdaging om de komende tijd het bestuur van BOVAG Tankstations te mogen voorzitten. We staan immers aan de vooravond van enkele grote veranderingen binnen de afdeling: de advies- en dienstverlening aan onze leden krijgt een forse boost en we willen de betrokkenheid en toegankelijkheid van de leden en BOVAG met elkaar vergroten.

Daar hoort een contributieaanpassing bij, die we overigens prima kunnen verdedigen door met een nieuw verdienmodel te komen. Het moet in één oogopslag inzichtelijk zijn voor leden van BOVAG Tankstations wat hun lidmaatschap opbrengt.’

Cijfers

Een voorbeeld van die meerwaarde is de nieuwste uitgave van Tankstations in Cijfers, die BOVAG vandaag in samenwerking met Hoofdbedrijfschap Detailhandel (HBD) presenteert. Van Hulten: ‘Wie nu plannen maakt hoe hij of zij morgen gaat ondernemen, heeft heldere feiten en cijfers nodig`

`Op zo’n moment staat BOVAG Tankstations klaar voor haar 850 leden met de benodigde kennis en gegevens. Het boekje Tankstations in Cijfers, dat we al tientallen jaren voor onze leden maken, is daar het meest tastbare voorbeeld van. De editie 2011 bevat weer essentiële liters, wasbeurten, pakjes sigaretten en candybars, die de lezer duidelijk maken hoe het er in de tankstationbranche écht voor staat.’

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Maak gebruik van de exclusieve aanbieding

Bekijk de aanbieding

Auteur: Redactie

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.