bovag kantoor

Bovag weer in bestuur pensioenfonds PMT

Bovag heeft weer een zetel in het bestuur van pensioenfonds PMT (Pensioenfonds Metaal & Techniek). Ruim een jaar lang had de branche-organisatie geen bestuurszetel omdat Bovag begin 2010 koos voor een eigen CAO, buiten het collectief van de werkgevers in de ‘kleinmetaal’ om.

Werknemers van Bovag-leden, zoals garagehouders en en tankstationbedrijven, bleven echter wel deelnemer van PMT. Bovag-leden hebben zo’n 100.000 werknemers en zijn goed voor ongeveer een kwart van de premie-inleg. Volgens de Bovag rechtvaardigt dat een goede en herkenbare vertegenwoordiging in het PMT-bestuur.

Pensioenfonds

Bondsvoorzitter Gert Vermeer zegt in de Bovagkrant: “We zijn een niet te onderschatten factor in het pensioenfonds. En daarom is het heel goed dat we weer aan boord zijn bij het PMT-bestuur. Zo kunnen we zelf zicht houden op het behartigen van de belangen van de werknemers van onze leden en op het bewaken van hun inleg en rechten.”

Bovag wordt vertegenwoordigd door Michael Kortbeek, die eerder ook al namens het bedrijf in het bestuur zat. Kortbeek is ook lid van de beleggingscommisie van het PMT-bestuur.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Maak gebruik van de exclusieve aanbieding

Bekijk de aanbieding

Auteur: Redactie

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Bovag weer in bestuur pensioenfonds PMT | TankPro.nl
bovag kantoor

Bovag weer in bestuur pensioenfonds PMT

Bovag heeft weer een zetel in het bestuur van pensioenfonds PMT (Pensioenfonds Metaal & Techniek). Ruim een jaar lang had de branche-organisatie geen bestuurszetel omdat Bovag begin 2010 koos voor een eigen CAO, buiten het collectief van de werkgevers in de ‘kleinmetaal’ om.

Werknemers van Bovag-leden, zoals garagehouders en en tankstationbedrijven, bleven echter wel deelnemer van PMT. Bovag-leden hebben zo’n 100.000 werknemers en zijn goed voor ongeveer een kwart van de premie-inleg. Volgens de Bovag rechtvaardigt dat een goede en herkenbare vertegenwoordiging in het PMT-bestuur.

Pensioenfonds

Bondsvoorzitter Gert Vermeer zegt in de Bovagkrant: “We zijn een niet te onderschatten factor in het pensioenfonds. En daarom is het heel goed dat we weer aan boord zijn bij het PMT-bestuur. Zo kunnen we zelf zicht houden op het behartigen van de belangen van de werknemers van onze leden en op het bewaken van hun inleg en rechten.”

Bovag wordt vertegenwoordigd door Michael Kortbeek, die eerder ook al namens het bedrijf in het bestuur zat. Kortbeek is ook lid van de beleggingscommisie van het PMT-bestuur.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Maak gebruik van de exclusieve aanbieding

Bekijk de aanbieding

Auteur: Redactie

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.